Türkçe

SEA ASIA 2019

09-11 Nisan 2019 tarihleri arasında Singapur'da yaklaşık 8.500 m2'lik alanda gemi yapımı ve tersanecilik konularında gerçekleştirilecek olan Sea Asia 2019 Fuarı'na Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği tarafından info stant ile katılım sağlanacaktır.

2017 yılında 448 firma katılımı ve 15.000 ziyaretçi gerçekleşen Sea Asia Fuarı, 2 yılda bir düzenlenmekte olup fuarın konusunu oluşturan ana faaliyet alanları aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:

  • Gemi inşa teknolojileri
  • Gemi Ekipmanları 
  • Navigasyon ve okyanus mühendislikleri 
  • Offshore teknolojileri 
  • Liman faaliyetleri

Fuar süresince Birlik adına tahsis edilen info alanında sektörü anlatan tanıtım filmlerinin gösterimi gerçekleştirilecek ve Türk gemi ve yat inşa sektörleri ile ilgili olarak Birlik yönetim kurulu üyeleri ve Birlik personeli tarafından misafirlere bilgilendirme yapılacaktır. Birlik info alanı aynı zamanda ikili iş görüşmelerini yapmaları için fuara ziyaretçi olarak katılım sağlayacak olan üye firmalarımızın kullanımına da sunulacaktır. Birlik info alanında Genel Sekreterliğimize Sea Asia fuarında sergilenmek üzere gönderilen firma katalogları ve tüm Birlik üyelerinin iletişim bilgilerinin yer aldığı Birlik katalogları sergilenecektir.

Birlik info alanında firma kataloglarının sergilenmesini isteyen firmaların kataloglarını fuar tarihinden önce Genel Sekreterliğimize ulaştırmaları gerekmektedir. (Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği - Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. Dış Ticaret Kompleksi C Blok Kat:4 Yenibosna/Bahçelievler/İstanbul)

 


Online başvuru için lütfen tıklayınız

 

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

Gemi ve Su Ürünleri Koordinasyon Şubesi

 

Bilgi için irtibat:

Anıl Caner Topaloğlu

Tel: 0212 454 07 64

Faks: 0212 454 05 01 - 02

E-mail: gemi@iib.org.tr