Türkçe

AEON Özel Nitelikli Alım Heyeti - Fındık ve Kurumeyve

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin koordinasyonu ve Genel Sekreterliğimizin ortak çalışması ile Japonya'nın en önemli gıda ithalatçıları arasında yer AEON firması ülkemize davet edilmiş olup, bir alım heyeti programı çerçevesinde 09-15.02. 2014 tarihleri arasında ülkemizi ziyaret edecektir.

Bu çerçevede, Genel Sekreterliğimizin organizasyonunda 13 Şubat 2014 Perşembe günü aşağıda açık adresi yazılı Genel Sekreterliğimiz binası / İstanbul'da Fındık ve Mamulleri ile Kuru Meyve ve Mamulleri sektörlerinde iştigal eden ihracatçı Türk firmalarımız ile AEON firmasının temsilcisi arasında katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir.

13 Şubat 2014 Perşembe günü gerçekleştirilecek ikili iş görüşmelerine iştirak etmek isteyen Fındık ve Mamulleri ile Kuru Meyve ve Mamulleri sektörlerinde iştigal eden ihracatçı firmalarımızca en geç 07 Şubat 2014 Cuma günü saat 17:00'a kadar aşağıdaki bağlantıdaki online Başvuru Formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

 

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

Adres : Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi, Dış Ticaret Kompleksi, C Blok, Zemin Kat, Yenibosna - Bahçelievler / İstanbul

E-posta : koordinasyon3@iib.org.tr

Telefon : 0212 454 07 62