Türkçe

AK BARS Group ve BATIR Şirketler Grubu Özel Nitelikli Alım Heyeti

T.C. Ticaret Bakanlığı'nın koordinasyonu ve Genel Sekreterliğimizin organizasyonu ile düzenlenen bir Özel Nitelikli Alım Heyeti programı kapsamında, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan'da faaliyet gösteren AK BARS Holding - BKK firması (şekerleme ve unlu mamuller üreticisi) ve Başkurdistan'da faaliyet gösteren BATIR Şirketler Grubu (Bayram, Sabuntay ve Ezhik zincir mağazaları) firmalarının katılımı ile bir Özel Nitelikli Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Anılan Özel Nitelikli Alım Heyeti programı kapsamında yukarıda anılan firmaların yetkilileri ile ülkemiz ihracatçıları arasında 27 Mart 2019 Çarşamba Günü İstanbul'da ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Yabancı firmalarca talep edilen ürünler arasında kuru meyveler, sert kabuklu meyveler ve mamulleri, atıştırmalıklar ve yaş meyve / sebze yer almaktadır. Yabancı firmalarla ikili iş görüşmesi yapmak firmaların aşağıda yer alan çevrimiçi başvuru formunu en geç 25 Mart 2019 Pazartesi Günü saat 13:00'e kadar eksiksiz bir biçimde doldurarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Online başvuru için lütfen tıklayınız

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ


Bilgi İçin İrtibat:

Fındık - Kuru Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi
Erdal Başar (0212 454 05 48), Zühal Duman (0212 454 07 63)
Eposta : kurumeyve@iib.org.tr

Görüşme Tarihi ve Yeri : 27.03.2019 Çarşamba Günü, Dış Ticaret Kompleksi / İstanbul

Adres:  Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi, C Blok Zemin Kat,  Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul