Türkçe

GEMA COORPORACION S.A.S. Alım Heyeti

Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu Başkanı Sayın Hidayet Kadiroğlu ve Başkan Yrd. Sayın Zekeriya Mete'nin iştirakleri ile 27-29 Ağustos 2014 tarihleri arasında info stand ile katılım sağlanan Expo Alimentaria Peru fuarı esnasında yapılan pazar araştırmaları neticesinde; Peru'da yerleşik önde gelen şekerli mamuller ithalatçısı GEMA COORPORACION S.A.S. firması Tanıtım Grubu organizasyonu ile ülkemize davet edilmiştir.

Peru'nun en önemli firmaları arasında gösterilen GEMA COORPORACION S.A.S. firması ile sektör firmalarımız birebir görüşme imkânı bulacaklardır. Firmanın ilgilendiği ürün kategorileri : çikolata, tofe şeker, sert şeker, Jelly, gofret, bisküvi, çikolata kaplamalı ürünler, sakız, oyuncaklı ürünler olarak belirtilmiş olup, ikili görüşmelerde İspanyolca -Türkçe tercüme yapacak ve Peru sektör bilgilerini paylaşmak üzere Sayın Patricia Celis de hazır bulunacaktır.

Peru pazarına yönelik şekerli mamuller ihracatını artırmak amacı ile firma yetkilisi Sayın Letty Palma Ortecho ile 08.09.2014 Pazartesi günü Birliğimiz binasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, programa iştirak etmek isteyen firmalarımızın müracaat için aşağıda yer alan online başvuru formunu doldurarak en geç 05.09.2014 Salı günü saat 17.00'a kadar Birliğimizin koordinasyon3@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Online başvuru için lütfen tıklayınız

 

İlgili personel:
Damla Alaman

Tel: +90 212 454 05 36

Faks: + 90 212 454 05 01 - 02

E-Mail: damlaalaman@iib.org.tr

 

Adres:

İstanbul İhracatçı Birlikleri

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi C Blok Yenibosna / Bahçelievler 34196 İSTANBUL

5 . Kat Toplantı Salonu