Türkçe

Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu İran Alım Heyeti

Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu ile İran Ticaret Müşavirliği arasında 27.08.2012 Pazartesi günü İran ile Türkiye arasında Tavukçuluk Ürünleri Ticareti İstişare Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Düzenlenen toplantıda gündeme gelen başlıklardan biri olan iki ülke arasında devam eden Tavukçuluk Ürünleri Ticareti'nin devamı ve yeni iş birliği fırsatlarının değerlendirilmesi ve arttırılmasını amacıyla İran'da Tavukçuluk Ürünlerinden Tavuk, Hindi, Kuluçkalık Yumurta ve Canlı Broiler ile Civciv ve Sofralık Yumurta ithalatçıları Distribütör firmalarından oluşacak 20 kişilik (20 Firma) bir heyetin 16 - 19 Ekim 2012 tarihleri arasında Genel Sekreterliğimiz organizasyonu ile Türkiye Tavukçuluk Sektörü üretici firmaları ile bir araya gelerek ikili iş görüşmeleri düzenlenmesine karar verilmiştir.Planlanan toplantıya katılacak firma Alım Heyeti olarak adlandırılarak sektörümüz Türkiye Tavukçuluk Sektörü üretici firmaları ile yüz yüze görüşmeleri sağlanacaktır. İthalatçı ve Distribütör İthalatçı firmaların belirlenme aşamasında İran Ticaret Müşavirliği referansı ile hareket edilmiştir.

Alım Heyeti programı çerçevesinde, Türk firmaları ile yabancı firma yetkililerinin birebir görüşme imkânı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmelerinin düzenlenmesi planlanmaktadır. Programa iştirak etmek isteyen firmalarımızın, müracaat için aşağıdaki Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu İran Alım Heyeti online başvuru formunu eksiksiz doldurarak info@turkishpoultry.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Online başvuru için lütfen tıklayınız

 

İran Alım Heyeti İkili Görüşme Programı:

17 Ekim 2012 Çarşamba

11:00 İkili İş Görüşmeleri 1. Bölüm

13:00 Yemek

14:00 17:00 İkili İş Görüşmeleri 2. Bölüm

 

İLGİLİ KİŞİ:

Mustafa YILMAZ myilmaz@iib.org.tr 0212 454 05 00 -1759
Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu