Türkçe

Suudi Arabistan VIP Alım Heyeti

Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu koordinatörlüğünde, Genel Sekreterliğimiz (İİB), organizasyonu sonucu; Kanatlı Etleri pazarında en önemli ithalatçılardan olan Suudi Arabistan pazarına yönelik ihracatın geliştirilmesi yönünde Tanıtım Grubumuz tarafından 15-18 Eylül 2013 tarihinde Riyad'da düzenlenen Suudi Agrofood fuarından bu yana çeşitli çalışmalar yürütülmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında Suudi Arabistan'ın en büyük ithalatçısı durumunda bulunan Al Munajem Cold Stores firması ile çeşitli zamanlarda temas sağlanarak ülkemize davet edilmiştir. Bu kapsamda Ülkemiz'den Suudi Arabistan'a ihracat izni olan firmalar ile Al Munajem Cold Stores firmasının yetkilileri ile 20 Ocak 2014 Pazartesi günü Kanatlı Ürünleri Suudi Arabistan VIP Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Alım Heyeti programı çerçevesinde, Türk firmaları ile yabancı firma yetkililerinin birebir görüşme imkânı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir. Programa iştirak etmek isteyen firmalarımızın, müracaat için, ekte Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu Alım Heyeti başvuru formunu eksiksiz doldurarak, Birliğimizin info@turkishpoultry.com ve koordinasyon1@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

İkili Görüşme Programı: 20 Ocak 2014 Pazartesi

14:00 - 17:00 İkili İş Görüşmeleri

İLGİLİ KİŞİ:
1-Mustafa YILMAZ Uzman

myilmaz@iib.org.tr

0212 454 05 00 -1759

 

İlgili Dosyalar

  Dosya Adı Dosya Boyutu  
KTG Suudi Arabistan VIP Alim Heyeti.docx 56,21 KB İndir