Türkçe

St. Petersburg Sektörel Ticaret Heyeti

Ekonomi Bakanlığı'nın destek ve onayları ile yürütmekte olduğumuz "Gemi ve Yat Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) Projesi” kapsamında, 24-27 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan "NEVA 2013 International Shipbuilding, Shipping, Port Activities and Ocean and Offshore Development” Fuarı ile eş zamanlı olarak, Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği organizasyonunda St. Petersburg / Rusya Federasyonu'na yönelik Sektörel Ticaret Heyeti organize edilecektir.

Ülkemiz Gemi ve Yat sektörünün Rusya'da tanıtılması amacıyla düzenlenecek söz konusu Ticaret Heyeti Programı kapsamında, iki ülke işbirliği olanakları hakkında bir seminer verilmesi, Türk ve Rus işadamları arasında ikili iş görüşmeleri yapılması, ilgili kurum ve kuruluşların (odalar, dernekler) ziyaret edilmesi planlanmaktadır.

Bu çerçevede, St. Petersburg Sektörel Ticaret Heyeti Programının, gerek Rusya pazarına girmek isteyen ve gerek anılan pazardaki paylarını daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturacağı mülahaza edilmektedir.

Söz konusu Ticaret heyeti programı katılım payı; Devlet Desteğinden yararlandırılmış olarak Tek kişi/2.300 Euro; aynı firmadan İkinci kişi/1.850 Euro olup; katılım payına; İstanbul - St. Petersburg - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, 5 yıldızlı Otel'de 4 gece konaklama (oda + kahvaltı), Öğle ve Akşam yemekleri, alan vergisi, yerel firmalarla ikili iş görüşmeleri, tercümanlık hizmetleri, St. Petersburg havaalanı-otel-havaalanı transferleri, katılım kitapçığında yer alma, her türlü tanıtım, ilan, basılı malzemeler ve ikili iş görüşmeleri için gerekli olan bütün hizmetler dâhil, oteldeki ekstra oda harcamaları ve diğer ekstra harcamalar hariçtir. Ayrıca organizasyona İstanbul dışından katılacak üyelerimizin iç hat uçuşları ve yurt dışı çıkış harç bedelleri kendileri tarafından karşılanacaktır.

Söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda detayları verilen Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği hesabına katılım ücretini yatırmaları, dekontla birlikte, aşağıda yer alan online başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurarak, en geç 12 Temmuz 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimizin 0212 454 05 01-02 numaralı fakslarına veya fuar@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri rica olunur.

 

Banka Bilgileri:

Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Euro Hesabı

VAKIFBANK Şirinevler Şubesi IBAN NO: TR620001500158048012768602

 

Ayrıntılı Bilgi ve İrtibat:

Kutay Oktay

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Fuarlar, Tanıtım ve Dış İlişkiler Şubesi

Phone : + 90 212 454 07 57

Fax : + 90 212 454 05 01 - 02

E-mail : koktay@iib.org.tr

Web : www.iib.org.tr