Türkçe

2014

Yıllık Aidatların Ödenmesi Hakkında

Son tarih: 28 Şubat 2014

TÜRK KANATLI ÜRÜNLERİ, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ GIDA FUARI GULFOOD'A DAMGASINI VURDU

Türkiye'nin ihracat yıldızı Kanatlı Ürünleri Sektörü, dünyanın en büyük ve Orta Doğu'nun en önemli gıda fuarı kabul edilen Gulfood 2014'te Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu (KTG) tarafından temsil edildi.

TÜRK KANATLI ÜRÜNLERİ JAPONYA PAZARINA AÇILIYOR

Türk Kanatlı Ürünleri'nin kalitesini, hijyenini ve güvenirliliğini duyurmak amacıyla ihraç pazarlarına yönelik yoğun tanıtım faaliyetleri yürüten Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu (KTG), çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

LÜBNAN HORECA FUARI'NIN GÖZDESİ: TÜRK KANATLI ÜRÜNLERİ

Ortadoğu'nun güçlü ticaret merkezi Lübnan'da düzenlenen HORECA 2014 fuarının en etkin grubu olan Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu (KTG), Türk tavuk ve yumurtasıyla büyük ilgi gördü.

Türk Gemicileri Rotalarını Hamburg'a Çevirdi. Dünyanın En Büyük Gemicilik Fuarı'nda Milli Katılım Heyecanı Yaşanıyor!

Gemi İnşa ve Teknolojileri sektörünün en büyük fuarında Türk Firmaları bu yıl ikinci kez Milli Katılım çatısı altında bir araya geldi.

Dünya Yumurta Sektörünün Liderleri Edinburgh'ta Buluştu

50. Yılını kutlayan Uluslararası Yumurta Komisyonu (IEC) 7-11 Eylül 2014 tarihleri arasında İskoçya'nın başkenti Edinburgh'ta Küresel Liderlik Konferansı düzenledi.

İhracata Yön Verecek Tasarımlar ve İhracat Liderleri Ödül Töreninde Buluştu

İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2013 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Şekerli Mamuller Ar-Ge Proje Pazarı ve Endüstriyel Gıda Tasarım Yarışması Ödülleri 25 Eylül 2014 Perşembe günü Taksim CVK Park Boshporus Hotel'de düzenlenen organizasyonla sahiplerini buldu.

TÜRKİYE MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN FEDERASYONU HAYIRLI OLSUN

MOBİLYA SANAYİCİLERİ VE İŞADAMLARI DERNEKLERİ FEDERASYONU (MOSFED)

ŞEKERLİ MAMULLER TANITIM GRUBU TÜRKİYE INOVASYON ETKİNLİĞİ

04-05-06 Aralık 2014 / İstanbul kongre Merkezi

KANATLI TANITIM GRUBU IRAKTA

9-11 Aralık 2014