Türkçe

GEMİ YAT VE HİZMETLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ SİNGAPUR'DA SEA ASİA FUARI'NA KATILIM SAĞLADI

Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği tarafından 9-11 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen Sea Asia 2019 Fuarı'na info stand katılımı gerçekleştirildi. Fuara Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği'ni temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Başaran Bayrak, Yönetim Kurulu Üyesi Adil Erkoç, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Hüroğlu ve Birlik personeli olarak Anıl Caner Topaloğlu katılım sağladı. Fuarın açılış seromonisinde Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Başaran Bayrak, Türk katılımcıları temsilen sahneye davet edildi.

Açılış seromonisinin ardından Fuarın onur konuğu olarak katılım sağlayan Singapur Ulaştırma ve Kominikasyon Bakanı Dr. Janil Puthucheary Birlik info standına ziyaret gerçekleştirerek, Türkiye gemi ve yat sektörleri ile ilgili bilgi aldı. 9-11 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği info alanında sektörü ve Birliği tanıtan tanıtım filminin gösterimi yapılarak, üye firma bilgilerini içeren Birlik kataloğu ve üye firmaların kendi katalogları ziyaretçilere dağıtıldı. T.C. Singapur Büyükelçisi Sn. Murat Lütem fuara katılım sağlayarak Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Türk katılımcıların standlarına ziyaretler gerçekleştirdi ve sektörün güncel durumu hakkında bilgi alarak, katılımcılara başarılar diledi.

Fuar süresince Association of Singapure Marine Industries, Association of Singapure Shipowners başta olmak üzere birçok kurum ve firma ile işbirliği olanakları görüşüldü. 448 firmanın katılım sağladığı fuara 15.000'in üzerinde profesyonel ziyarette bulundu. Fuara, Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği'nin yanı sıra 17 Türk firması da bireysel olarak katılım sağladı.

 

 

İlgili Resimler