Türkçe

IMOB 2013 ALIM HEYETİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde, EUF-E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından 29 Ocak - 02 Şubat 2013 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen, "IMOB-2013, 9.İstanbul Mobilya Fuarı”na yönelik olarak, 27 -30 Ocak 2013 tarihleri arasında düzenlenen "IMOB Fuarı Alım Heyeti Programı” Azerbaycan, Cezayir, Mısır, Rusya, Ürdün'den gelen 33 firmadan 37 temsilcinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Alım Heyeti kapsamında, 28 Ocak 2013 Pazartesi günü binamızda, 85 Türk firmasının katılımıyla ikili görüşmeler ve İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orm. Ürn. İhr. Birliği Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Hasan Hüseyin Karcı'nında iştirakleriyle MASKO'da firma showroomları ziyaretleri gerçekleştirilmiştir. 29 Ocak 2013 Salı günü IMOB 2013 Fuarı ziyaret edilmiş ve 30 Ocak 2013 Çarşamba günü yabancı firma temsilcileri İstanbul'dan ayrılmışlardır.

Alım heyeti organizasyonuna katılan Türk firma temsilcileri, bu tür organizasyonların ihracatçılarımız ve ülkemiz açısından önemini vurgulamışlar ve ikili iş görüşmelerinin verimli geçtiğini belirtmişlerdir. Diğer taraftan, organizasyona yurt dışından katılan firma temsilcileri ise organizasyondan memnun kaldıklarını ve bu tür organizasyonların daimi olması gerektiğini belirterek, teşekkürlerini iletmişlerdir.

 

 

İlgili Resimler