Türkçe

TÜRK MOBİLYASI ŞANHAY FUARINDA

İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği dünyanın 200 farklı ülke ve bölgesinden binlerce ziyaretçiyi bir araya getiren 42. Çin Uluslararası Mobilya Fuarı'nda (CIFF 2018) ve eş zamanlı gerçekleşen Furniture China 2018 Fuarında Türk mobilyasını tüm dünyaya tanıttı.

Şanhay'da 10-13 Eylül 2018 tarih aralığında devam eden CIFF 2018'de birçok tarz ve modelde teşhir edilen Türk mobilyası binlerce üretici, toptancı ve ithalatçı firmaların beğenisini kazandı. Türk mobilyacısının milli katılım ve UR-GE sektörel ticaret heyetleri ile birçok kez stantlı katılım gösterdiği CIFF 2018'de eş zamanlı gerçekleşen info stand ile katılım yapılan Furniture China 2018Fuarında,Türk mobilyası dünyanın en büyük mobilya ihracatçısı konumundaki Çin'in pazarındaki yerini korumaya devam etti.

T.C. Şanhay Başkonsolosu Sn. Sabri Tunç ANGILI, Şanhay Ticaret Ataşesi Aykut Aymelek, beraberindeki heyet ve Birliğimizi temsilen fuara katılan İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ahmet Güleç, Türk Pavilyonunu ziyaret ederek katılımcı firmalarımıza başarı dileklerini iletti.

Türkiye mobilya sektörü tanıtımı adına büyük önem arz eden CIFF 2018 Şanhay fuarında Türk mobilyaları 3. holde toplam 685 metrekarelik bir alanda, sektörün önde gelen firmaları ile tüm dünyaya tanıtılarak dünyanın dört bir yanına ihracat olanakları doğurdu.

Türk mobilyasının potansiyelini hem Çin hem dünya pazarına tanıtan sektörün önde gelen lider firmaları şöyledir:

 

FİRMA ADI

HOL-STAND NO

İstanbul İhracatçı Birlikleri İnfo Stand

3C11A

İpek Mobilya İmalat İthalat İhracat San ve Tic A.Ş.

3C11B

Çenizhan Mob. Dek. Nak. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. (Mogno Mobilya)

3C11C

Doğtaş Kelebek Mobilya San. Ve Tic. A.Ş.

3C11D

Oğuz Tur Halı Kilim Tex. San. Dış. Tic. Ltd. Şti.

3C11E

Musvenus Mobilya Dış Tic. Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

3C11F

Boldera Mobilya San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

3C11G

Altınboynuz Halı Kilim Tekstil Hed. Eşya San. Tic. Ltd. Şti.

3C11H

İlgili Resimler